Grzejniki modernizacyjne KERMI

Przedsiębiorstwo KERMI słynie z produkcji najlepszych grzejników na świecie. Wszystkie grzejniki wyprodukowane przez przedsiębiorstwo cechują się dużą wytrzymałością oraz bezawaryjnością, dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji najlepszych dostępnych materiałów. Komfort termiczny jest niezwykle istotnym elementem dobrego samopoczucia. Dlatego też przedsiębiorstwo KERMI oferuje rozwiązania, które pozwalają wytwarzać i rozprowadzać ciepło w sposób wyjątkowo wydajny i przyjazny dla środowiska. Od ponad pięćdziesięciu lat Kermi dostarcza swoje innowacyjne systemy wszystkim, którzy chcą połączyć ciepło i komfort mieszkalny.

 

Wymień żeliwny grzejnik na nowy!

W przypadku wymiany grzejników na nowe, jednymi z lepszych dostępnych na rynku, są grzejniki modernizacyjne Kermi https://proterm.sklep.pl/grzejniki-modernizacyjne-kermi,cp687,pl.html. Urządzenia te charakteryzują się ciekawym designem oraz ponadprzeciętnymi parametrami. Grzejniki Kermi zostały wykonane w oparciu o innowacyjne technologie, dzięki którym są w stanie zapewnić wysoki komfort cieplny przy niskim zużyciu energii. Grzejniki modernizacyjne idealnie pasują, nawet do starszych przyłączy, co jest ich ogromnym atutem. Dzięki temu przy montażu ich, nie trzeba stosować szeroko pojętych prac murarskich czy malarskich.

 Montaż ich jest szybki i bezproblemowy, dlatego też te grzejniki modernizacyjne Kermi z powodzeniem zastępują stare żeliwne modele. Wykonane zostały one z komponentów, które idealnie ze sobą współpracują i zapewniają długie użytkowanie. Wśród zalet grzejników modernizacyjnych wyróżnić można spore oszczędności związane z ogrzewaniem budynku, wyższy komfort termiczny oraz możliwość szybkiej regulacji temperatury. Jest to tylko niewielka część zalet, jakie posiadają grzejniki Kermi.

nowoczesny grzejnik

Technologia X2 – stosowana w grzejnikach Kermi!

Dużą innowacją w grzejnikach Kermi jest zastosowanie technologii X2. Oferuje ona pracę grzejników z zastosowaniem zasady przepływu szeregowego. Najpierw zasilana jest przednia płyta grzejnika a następnie tylne płyty, co pozwala skrócić o 25 % czas rozgrzewania pomieszczenia oraz zwiększyć do 100% emisję energii przez promieniowanie. Często wydajność przedniej płyty jest wystarczająca a kolejna płyta uzyskuje funkcję ekranu przeciw wypromieniowaniu ciepła. Kolejne płyty grzeją dopiero przy zwiększonym zapotrzebowaniu na ciepło.

W dzisiejszych czasach grzejniki są także elementem wystroju wnętrza, a nie tylko jego ogrzewania. Dlatego też coraz większa liczba osób zwraca uwagę na estetykę wykonania grzejników. Grzejniki modernizacyjne marki KERMI dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, dzięki czemu każdy jest w stanie dobrać odpowiedni grzejnik pod wystrój danego pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − 4 =