Twoje wpisy są tak pięknie napisane, że czytam je czasami drugi raz, tylko dla przyjemności obcowania z językiem. To połączenie merytorycznej perfekcji i literackiego smaku jest unikatowe. To czysta przyjemność dla umysłu i duszy.
Twoje wpisy są tak pięknie napisane, że czytam je czasami drugi raz, tylko dla przyjemności obcowania z językiem. To połączenie merytorycznej perfekcji i literackiego smaku jest unikatowe. To czysta przyjemność dla umysłu i duszy.