Miski WC – sprawdź, co musisz wiedzieć!

Miski Wc powoli spychają klasyczne kompakty WC. Mimo, że klasyczny kompakt jest tańszy od współczesnych misek to coraz więcej osób woli dołożyć kilka złotych, by radować się eleganckim wyglądem.
Innowacyjne miski WC cechują się dużą stabilnością, odpornością a także prostym montażem. Doskonale pasują do łazienek standardowych, jak także tych urządzonych w stylu modernistycznym. Z racji na różne kształty i odmienny wygląd każdy może wyszukać rozwiązanie przystosowane do jego potrzeb oraz preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% a także łatwe czyszczenie bez zastosowania silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko oraz zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia wymagania klientów zwłaszcza dbających o higienę łazienki. Na rynku możemy spotkać różne kształty misek a także przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z kompozycją wnętrza łazienki. Wnętrze miski WC bardziej przypomina prostą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, aniżeli znane nam dotąd misy WC. Jest to rozwiązanie zwłaszcza rekomendowane do mieszkań współczesnych. Sprawdzi się także w wnętrzach o średnim metrażu, bo optycznie zwiększa powierzchnię. Z racji na brak relacji z podłożem czyszczenie łazienki jest dokładniejsze, łatwiejsze oraz przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie wzorem oraz stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie należy martwić się niemiły hałas związany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Wystarczy delikatnie pchnąć, aby deska zamknęła się sama, cichutko a także bezpiecznie!

Szukając najlepszego kompaktu WC dobrze zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody. W tym przypadku wiele zależy od samej pojemności zasobnika. Pamiętaj dobra łazienka to również łazienka tania, która wygeneruje dodatkową oszczędność dla twojego domu.
Nowoczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej ubikacji. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą kompozycji kompatybilnej ze aktualnymi nurtami. Miska WC przeznaczona jest do zamocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do posadzki – to ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż utrzymanie czystości jest jeszcze łatwiejsze. Dobry wygląd w połączeniu z najwyższym stopniem higieny to jedynie niektóre korzyści wynikające z bezrantowej misy wc. Miski WC są instalowane na ścianie. Spłuczka jest zamaskowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie guzik spłukujący. Wielką zaletą podwieszanych misek WC jest to, iż bardzo łatwo jest umyć posadzkę pod toaletą. Dodatkowo można ją postawić na większej wysokości, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim duży krok w kierunku dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, iż ubikacja, a szczególnie klozet to gniazdo bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne mycie a także oczyszczenie tej części miski, która jest niewidzialna dla oka, a w jakiej zbiera się wiele zanieczyszczeń. Odpowiedni płyn oczyszczający i szczotka niewątpliwie ułatwią oczyszczenie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na trudny dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także ułatwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej użycia, spłukuje wyłącznie część miski. Ten nieregularny przepływ powoduje, iż brud nazbierany pod kołnierzem jest niemożliwy do wyeliminowania. Jednak miska bezkołnierzowa, nazywana również bezrantową ma profesjonalne, wyprofilowane kanały (wycięcia), jakie gwarantują płynny przepływ wody po całym obszarze wc. Woda płynie przez kanał oraz równomiernie spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

bso2013

Back to top